Targi ciąg dalszy czyli POLAGRA

Kolejna edycja targów POLAGRA FOOD, POLAGRA GASTRO i PAKFOOD już 23-26 września 2013 w Poznaniu!

Sami o sobie piszą:  "Zaskoczymy nowościami, jeszcze szerszą ofertą, programem wydarzeń poruszającym najważniejsze zagadnienia dla branży."

W imieniu własnym (Puzzle Hostel Poznań) i organizatorów zapraszamy serdecznie do przybycia na tegoroczną edycję targów PAKFOOD, które będą mieć miejsce od  23  do 26 września 2013 roku w naszym pięknym Poznaniu!

Targi PAKFOOD to wspaniała okazja do nawiązania relacji z czołowymi przedstawicielami branży spożywczej jak i opakowań spożywczych. Wszystko to dzięki równoległemu odbywaniu się takich targów jak:

  • targi POLAGRA FOOD,
  • targi POLAGRA TECH
  • targi POLAGRA GASTRO.


Targi Opakowań dla Przemysłu Spożywczego PAKFOOD są niewątpliwie najważniejszym wydarzeniem w Polsce i w środkowej częsci Europy o wskazanej tematyce (opakowań spożywczych). W podanym terminie MTP zgromadzą środowisko producentów oraz dostawców do rynku odbiorców opakowań. Właśnie dlatego targi PAKOFOOD uważane są za wydarzenie kreujące światowe trendy w technice pakowania, czy technologii produkcji opakowań dla przemysłu spożywczego i ich wzornictwa.


Jak już wcześniej wspomnieliśmy czas POLAGRA to  nie tylko PAKOFOOD czyli opakowania spożywcze ale i nowinki ze świata technologii w branży spożywczej czyli po prostu... POLAGRA-TECH!

Krótki opis czym się zajmować będą w tegorocznej edycji targi POLAGRA-TECH:
Tylko w Poznaniu, gdyż jest on jedynym miejscem w Polsce, które pokaże i przekaże zainteresowanym wiedzę na temat  wszystkich najnowszych trendów dotyczących technologii spożywczych w międzynarodowym gronie.

Dlatego jeślli jeszcze zastanawiacie się czy warto wybrać się na targi POLAGRA/ PAKOFOOD odpowiadamy, że WARTO!

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Puzzle Hostel Poznań zaprasza na noclegi w przyzwoitych cenach!

Goście Targowi mogą domówić do oferty pokoju również wyżywienie kompletne w cenie 20PLN (śniadania i obiadokolacje)
lub same śniadania w cenie 8 PLN - tylko przy rezerwacjach telefonicznych lub mailowych.