notariusz Wrocław

Dr Trybka to znany wrocławski notariusz. Kancelaria dr Trybki działa we Wrocławiu, w dzielnicy Nowy Dwór przy ulicy Strzegomskiej. Notariusz jest osobą zaufania publicznego, który zajmuje się potwierdzaniem autentyczności dokumentów. Notariusz jest upoważniony do sporządzania i wystawiania aktów notarialnych oraz dokumentów służących do udowodnienia prawa własności, obowiązków i innych stosunków cywilnoprawnych. Stoi na straży porządku prawnego.

Czym zajmuje się notariusz?

Notariusz zajmuje się potwierdzaniem autentyczności dokumentów, weryfikacją prawa własności oraz udowadnianiem obowiązków i stosunków cywilnoprawnych. Notariusz pełni funkcję pośrednika między stronami w procesie sporządzania i wystawiania dokumentów, a także wykonuje inne czynności, wymagane przez przepisy prawa.

Jakie ma zadania notariusz?

Notariusz ma obowiązek zapewnić, aby wszelkie dokumenty wystawione przez niego były prawidłowe, a także aby strony zawarły umowę w zgodzie z prawem. Notariusz musi również zapewnić, aby strony zostały poinformowane o wszelkich skutkach prawnych związanych z umową.

Notariusz jest także odpowiedzialny za sporządzanie aktów notarialnych i dokumentów służących do udowodnienia prawa własności, obowiązków i innych stosunków cywilnoprawnych. Musi on również zapewnić, aby wszelkie dokumenty zostały wystawione zgodnie z prawem i były odpowiednio zabezpieczone.

Podsumowanie

Notariusz zajmuje się potwierdzaniem autentyczności dokumentów, weryfikacją prawa własności oraz udowadnianiem obowiązków i stosunków cywilnoprawnych. Notariusz jest odpowiedzialny za sporządzanie aktów notarialnych i dokumentów służących do udowodnienia prawa własności, obowiązków i innych stosunków cywilnoprawnych. Notariusz musi również zapewnić, aby wszelkie dokumenty wystawione przez niego były prawidłowe i aby strony zostały poinformowane o wszelkich skutkach prawnych związanych z umową.

Kancelaria Notarialna dr Wiktor Trybka

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
8992872261
Regon
384954704
Siedziba

ul. Strzegomska 208
54-432 Wrocław

  • Notariusz Wrocław – Kancelaria Notarialna dr Wiktor Trybka